Tento týden se z technických důvodů může odeslání objednávky opozdit o 1-7 dnů. Pokud nás nezastihnete na telefonu, napište nám e-mail a budeme se snažit reagovat, co nejdříve to půjde. Děkujeme za pochopení

Naturella Ultra Duo Night dámské vložky

Kód: 113958
Neohodnoceno
Značka: Naturella
89 Kč 74 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vložky Naturella Ultra Night Camomile s křidélky, která pomáhají držet vložku bezpečně na místě, nabízejí hebkost a noční ochranu pokožky v intimních partiích při silném krvácení.

Detailní informace

Doprava od 59 Kč
Doprava od 59 Kč
Zásilku Vám doručíme už od 59 Kč.
Přes 1000 druhů sladkostí
Přes 1000 druhů sladkostí
V naší nabídce najdete více než 1000 druhů sladkostí.

Detailní popis produktu

Vložky Naturella Ultra Night Camomile s křidélky, která pomáhají držet vložku bezpečně na místě, nabízejí hebkost a noční ochranu pokožky v intimních partiích při silném krvácení.

Jedná se o jediné výrobky dámské hygieny, které obsahují krém Dermacrem – unikátní suchý krém chránící pokožku, u něhož bylo klinicky prokázáno, že pomáhá předcházet jejímu podráždění. Tyto hygienické vložky Naturella Ultra Night jsou 2 mm tenké s vůní heřmánku. Mají exkluzivní absorpční systém s květinovým designem a obsahují gelové perličky s úžasnou absorpční schopností, které tekutinu odvádějí pryč od pokožky a zanechávají pocit sucha a pohodlí po celou noc.

Nesplachujte do záchodu. Skladujte na suchém chladném místě.
 
Země původu: HU
 
Distibutor: Procter & Gamble Czech Republic s.r.o. Ottova 402 269 32 Rakovník ČR. P&G P.O.Box 1059 111 21 Prague 1 Czech Republic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz