Solární LED světlo soumrakový símač 1W

Kód: IS114
169 Kč 140 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solární lampa s integrovaným solárním panelem zajišťuje dostatečné a účinné osvětlení a zaručuje pohodlné a bezpečné používání chodníků v noci nebo za soumraku. Použití našeho LED světla zajišťuje dostatečnou světelnou intenzitu a dobrou viditelnost v garáži, suterénu, na dvoře nebo na terase. Svítidlo má snímač soumraku, který automaticky zapíná osvětlení. Senzor detekuje změnu světelného výkonu a aktivuje provoz lampy v nedostatečných světelných podmínkách.

Zařízení má vestavěnou interní baterii s kapacitou 200mAh, která je nabíjena přes solární panel. Díky tomu je svítidlo zcela bezúdržbové po instalaci, bezdrátové a proto se snadno používá. Skříň lze rychle a snadno upevnit pomocí hmoždinek a šroubů na mnoha površích, je možné vytvořit také nástavec přes lepidlo citlivé na tlak nebo montážní lepidlo. Svítidlo má širokou kontaktní desku a může být snadno připevněno k mnoha typům podkladů, jako je beton nebo dřevo. Ať je na stěně nebo na plotu, lampa je určena pro venkovní použití. Nabíjí se denním světlem a slunečním světlem, kolektor lze nastavit ve sklonu. To umožňuje dokonale sladit solární lampu LED, což zajišťuje správné nabíjení interní baterie. 
Lampa má 3 LED, které vytvářejí jasné a bílé světlo. Pouzdro je vyrobeno z černého, trvanlivého materiálu. To zvyšuje trvanlivost a pozitivně ovlivňuje životnost, navíc je použití šetrné k životnímu prostředí a hospodárné.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz