Elastický pás pro psa do Auta 25mm x 100-130cm

Kód: IS069
Neohodnoceno
Značka: ISO
57 Kč 47 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

SPECIFIKACE

  • Délka Min / Max: 100-130cm
  • Hmotnost: 103g

Správná ochrana zvířat všeho druhu není jen velmi důležitá, ale vyžadovaná zákonem. Protože je ve StVO zcela jasné, že všechny předměty ve vozidle, včetně pasti a psů, proti uklouznutí nebo pádu musí být zajištěny! Ale především, nechcete ohrozit svého čtyřnohého přítele a chránit ho během přepravy. Díky našemu bezpečnostnímu vodítku máte k dispozici jednoduchý systém, díky němuž můžete snadno ochránit svého psa v případě kolize. Nouzová brzda přichází rychleji, než si myslíte, nezabezpečené zvíře na zadním sedadle je nejen významným rizikem pro samotné zvíře, ale také pro lidi na předních sedadlech.

Naše vodítko pro psa s bezpečnostním prvkem zabraňuje uvedeným scénářům a může být snadno připojeno do standardní spony, což je praktické a bezpečné. Takzvaný jazýčkový jazýček zapadá do všech přezů pásů na trhu od vozidel registrovaných v provozu. Délka vodítka pro psa lze snadno nastavit pomocí nastavení, takže můžete nastavit poloměr pohybu zvířat podle vašich potřeb. Přibližně polovina vodítka je vybavena speciální elastickou částí, která zabraňuje prudce brzdění psa při brzdění. To výrazně snižuje riziko poranění při přepravě vašeho čtyřnohého přítele. Připojení vodítka se provádí obvyklým způsobem pomocí západkového háčku, na opačné straně je pojistka přes standardní Gurtschlosszunge. To lze snadno zapojit do jakékoliv spony, je to princip, jako je tomu u obvyklého bezpečnostního pásu lidí v autě.

Kromě toho vodítko chrání vašeho psa před vyskočením z vozidla, který může ohrozit jeho i ostatní účastníky silničního provozu. Naše bezpečnostní linka je kompaktní a velmi lehká, může být snadno ponechána v autě, i když pes není na palubě. Po procházce lze snadno vyměnit popruh za bezpečnostní linku, musí být odpojen pouze západkový hák a znovu zasunut. Praktický systém pro ochranu vašeho nejlepšího přítele.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz