Digitální antistatický keramický kartáč na vlasy

Kód: S023
219 Kč 181 Kč bez DPH
Skladem (> 10 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Digitální vysoušeč vlasů je kombinací keramického železa s antistatickým kartáčem. Bezproblémové digitální nastavení teploty zajišťuje maximální pohodlí při jeho používání a umožňuje použití na všech typech vlasů.

Můžeš si umýt hlavu a podíváš se na zrcadlo, abys viděl ty jemné vlasy ve všech směrech? Nebo začnou létat a elektrizovat vás, jakmile vstoupíte do ulice? Štětec pomůže s těmito problémy, který upravuje, jiskry, dodává vlasům krásný lesk a hydratuje vlasy silným iontovým generátorem, čímž eliminuje statickou elektřinu. Unikátní kartáč na vlasy, revitalizuje přirozený vlasový zářit pokaždé se speciálně vyvinutými hroty pro minimalizaci poškození vlasů při česání.

Stručně řečeno:

· Keramická žehlička pro snadné posunování vlasů
· Speciální hroty minimalizují poškození vlasů
· LED displej s podsvícením a aktuálním zobrazením teploty
· Digitální nastavitelná teplota 60-230 ° C
· Ion generátor eliminuje statickou elektřinu
· Vhodné pro všechny typy vlasů
· Konzultujte se všemi typy vlasů
· Elegantní design
· Rychlé zahřívání na požadovanou teplotu
· Snadná obsluha, železo a účes bez námahy
· Automatické vypnutí po hodině


Technické údaje:

· Napájecí napětí 220-230 V, 50 Hz
· Nastavitelná provozní teplota 60-230 ° C
· Hmotnost balení: 0,63 kg
· 2 roky záruka
· Vyrobeno v Číně
· Model: HGT-906


Návod k použití:

Nastavení: Připojte žehličku do elektrické zásuvky. Zapněte spínač A. Nastavte požadovanou teplotu pomocí tlačítek + a -. Nižší teplota je vhodná pro jemné vlasy, vyšší teplotu pro pevné vlasy. Na LED displeji se zobrazí požadovaná / aktuální teplota. Počkejte, až se žehlička dostane do požadované teploty.

Použití: Používejte na čisté a umývané vlasy. Před použitím jej vyčistěte. Železo neslouží k pokoření vlasů. Vyberte vlasovou stuhu a uchopte ji jednou rukou. Použijte druhou ruku k žehlení vlasů. Chcete-li dosáhnout požadovaného efektu, nepřidávejte příliš mnoho vlasů. Proveďte požadovaný účes, poté použijte lak nebo vlasový tužidlo pro delší účinek. Po hodině se žehlička automaticky vypne. Můžete ji znovu zapnout opětovným spuštěním.

Upozornění: Před uložením a přenosem nechte zcela vychladnout. Nepoužívejte ve vlhkém prostředí. Chraňte se před pádem. Chraňte před dětmi, produkt není hračkou. Neodstraňujte nebezpečí úrazu elektrickým proudem. proud a spalování. V případě poruchy se obraťte pouze na odbornou dílnu. Používejte pouze pro určené věci.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora 15.7.2021 08:44
Je to hrozný klump.Rve to vlasy,je to těžké , celkově k ničemu.Vlasy to sice vyžehlí,ale za jakou cenu.Nalitla jsem reklamě.????
Odpovědět