Gut & Günstig gelové kapsle Aktiv Universal 22 ks

Kód: 127657
Neohodnoceno
Značka: G&G
159 Kč 131 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Inovativní koncentrovaná technologie s aktivními složkami, které zajišťují výborné praní a ochranu barev prádla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní koncentrovaná technologie s aktivními složkami, které zajišťují výborné praní a ochranu barev prádla. Prádlo velmi účinně čistí. Skvěle odstraňuje skvrny. Zanechává zářivou bílou barvu. Teplota praní: 20 - 95°C. Není vhodné pro vlnu a hedvábí. Vypere precizně nečistoty a zároveň ochraňuje stálost barev. Prádlo je zářivě čisté a provoněné. Obsah: 22 kapslí, 22x24,5 g = 359 ml.

Použití: Gelovou kapsli vložte do bubnu pračky, poté až prádlo! Kapsli nepropichujte, neddělte ani nestříhejte! Nejprve kapsle, poté prádlo!

Složení: viz Inhaltsstoffe na zadní straně obalu.

Varování:
Uchovávejte mimo dosah dětí. Nebezpečí vážného poškození očí. Dráždí kůži. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Použijte osobní ochranné prostředky pro oči a obličej. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Nedotýkejte se kapslí mokrýma rukama. Balení po každém použití uzavřete, zabraňte kontaktu s vlhkostí. Kapsle nemačkejte, neloupejte, ani neotvírejte pomocí zubů. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Není vhodné pro vlnu a hedvábí.

Dovezeno z Německa

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapsle na praní
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz