Gut & Günstig gel dávek Black 37 dávek 1,5 l

Kód: 127684
Novinka
Neohodnoceno
Značka: G&G
89 Kč 74 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Gut & Günstig gel 37 pracích dávek Black  je německý kvalitní a cenově velmi přijatelný prací gel na černé a tmavé prádlo s technologií odstraňovače skvrn.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gut & Günstig gel 37 pracích dávek Black  je německý kvalitní a cenově velmi přijatelný prací gel na černé a tmavé prádlo s technologií odstraňovače skvrn. Hluboko proniká do vláken a zajišťuje jejich dokonalou čistotu již od 20°C do 60°C, účinně chrání Vaše prádlo před vyblednutím a uchovává černou stále černou. K tomu dává prádlu nádhernou vůni a svěžest. Exkluzivní tvar láhve a snadné dávkování.

Použití: Nalijte gel do dávkovače popř. do bubnu pračky viz dávkování na zadní straně výrobku pro 4,5 kg prádla dle tvrdosti vody (uzávěr = 60 ml): měkká voda - 40 ml až 100 ml; středně tvrdá - 40 ml až 100 ml; tvrdá - 80 ml až 120 ml; ruční praní - 40 ml na 10 l vody. 

Složení: viz Inhaltsstoffe na zadní straně obalu.

Varování: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nebezpečí vážného poškození očí. Dráždí kůži. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Použijte osobní ochranné prostředky pro oči a obličej. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Balení po každém použití uzavřete, zabraňte kontaktu s vlhkostí. Není vhodné pro vlnu a hedvábí.

Dovezeno z Německa

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací gely
Počet pracích dávek: 37
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz