Přenosný kávovar

Kód: AA293
1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přenosný kávovar je dobré si sebou vzít všude tam, kde byste si chtěli vychutnat vlastní čerstvou kávu. S tímto kávovarem si ji připravíte velmi snadno. Kávovar je velmi skladný, takže se vám pohodlně vejde do kufru nebo do tašky, a navíc nepotřebujete k vaření kávy žádné baterie. Stačí pouze vaše oblíbená mletá káva a horká voda. Lahodnou kávu vytvoříte stlačováním pístu.
Jak se připravuje káva pomocí přenosného kávovaru?

Odejměte menší víčko, které zároveň lze použít jako hrneček. Odšroubujte tlakovou část, která je umístěna pod víčkem. Vyjměte nádobku na mletou kávu, rozšroubujte ji a pomocí odměrky nasypejte a upěchujte mletou kávu. Nádobku nepřeplňujte.
Nádobku opět zašroubujte a vložte delší částí do tlakového prostoru. Vzniklou část zašroubujte do pístu. Dále už vrchní část nezakrývejte, víčko můžete použít jako hrneček, nebo vložte pod výpust kávovaru jiný hrneček.
Nyní odšroubujte větší nádobku na vodu (z druhé strany kávovaru) a naplňte horkou vodou, maximálně po závit. Opět našroubujte na kávovar a pevně utáhněte.
Otočte s kolečkem do pozice OPEN, vyjede píst a kávovar se aktivuje. Otočte kávovar tak, aby nádobka s horkou vodou byla nahoře. Pod výpust kávovaru vložte víčko kávovaru nebo váš oblíbený hrneček. Opakovaným stlačováním pístu začne vytékat káva.

Obsah balení:

1x přenosný kávovar (5 částí + odměrka)
1x obrázkový návod

Technická specifikace:

Barva: černá
Rozměry: 19,5 x 5,5 cm
Objem nádobky na vodu: 150 ml
Objem víčka – hrnečku: 100 ml

Údržba kávovaru:
Kávovar lze mýt vodou a běžnými mycími prostředky. Doporučujeme vymývat před prvním a po každém dalším použití. Po umytí nechte jednotlivé části vyschnout nebo otřete suchým hadříkem.
Ilustrační video:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: