Sada utěrek z mikrovlákna 6086 12 ks

Kód: IS0161
Neohodnoceno
139 Kč 115 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SUCTION STONE - Struktura našich mikrovláknitých textilií umožňuje dobře proniknout vodou, což usnadňuje vstřebávání všech typů kapalin. Ručníky jsou měkké a odolné.

SYNTETICKÉ - Syntetická vlákna neabsorbují barviva nebo kapaliny do jádra, což usnadňuje jejich čištění a rychlé sušení.

SPECIFIKACE - Rozměry 1 tkanina (L / W): 30x30 cm; Hmotnost 1 hadřík: 15g; Hmotnost: 174g

BARVA - Celkem 4 různé barvy umožňují cílené a trvalé použití na konkrétních místech.

ČIŠTĚNÍ - Všechny textilie lze umýt rukou nebo v pračce bez přidání změkčovače

 SPECIFIKACE

  • Počet ubrousků na sadu: 12
  • Barvy: červená, modrá, oranžová, zelená
  • Rozměry 1 látka (L / W / H): 30x30cm
  • Hmotnost 1 textilie: 15g
  • Hmotnost 1 sada: 174g

 

Pro čištění a čištění byste obvykle potřebovali ručníky pro různé účely. Nikdo nechce používat látku nebo hadr z koupelny k čištění kuchyňských pracovních desek. Z tohoto důvodu jsme vybavili sadu 12 mikrovláknových plátků se 4 různými barvami. Takže budete vždy sledovat a můžete trvale přiřadit barvy červené, modré oranžové a zelené na příslušné místo. Prémiové utěrky ze syntetických vláken jsou extrémně savé a neabsorbují žádnou barvu ani vůni uvnitř. Takže ručníky zůstanou vždy svěží a bez zápachu. Měkký mikrovláknový materiál se snadno nanáší, rychle se vysouší a velmi snadno se čistí. Jednoduše je opláchněte ručně a vyčistěte nebo v případě potřeby promyjte pračku bez přidání změkčovače. Tyto ubrousky jsou odolné vůči mýdlům a dalším obchodním čisticím prostředkům, zaručujeme dlouhou životnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz